لباس تکراری

ساخت وبلاگ
چکیده : لباس تکراری بازنشسته شدن دال ایربی معلم آمریکایی شبکه های اجتماعی یک چهره آشنا را از دست دادند. معلم... با عنوان : لباس تکراری بخوانید :

لباس تکراری بازنشسته شدن دال ایربی معلم آمریکایی شبکه های اجتماعی یک چهره آشنا را از دست دادند. معلمی که مدت ۴۰ سال فقط یک لباس را به تن می کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین، دال ایربی معلم ورزش در شهر دلاس ایالت تگزاس در سال ۱۹۷۴ با مشاهده کتاب سالیانه یادگاری دبیرستانی که در آن کار می کرد متوجه شد که در عکس همان لباس سال گذشته را به تن دارد.

ابتدا ناراحت شد اما همسرش که در همان دبیرستان آموزگار بود از ناراحتی او به خنده افتاد و به او توصیه کرد برای سومین سال هم همان لباس را برای عکس یادگاری کتاب سالیانه دبیرستان بپوشد.

دال که همواره لباس ورزش به تن می کرد کمد لباسش چندان پر و پیمان نبود بنا براین پس از پنج سال که همواره یک لباس را برای عکس یادگاری به تن کرده بود تصمیم گرفت این سنت را تا زمان بازنشستگی اش ادامه دهد.

این ماجرا ۴۰ سال ادامه یافت. در میان عکس های این ۴ دهه تنها یک تفاوت وجود دارد و آن عکس نخستین سال آغاز به کار دال بدون داشتن سبیل است زیرا از آن پس سبیل نیز هرگز از چهره اش حذف نشد.

دال ایربی با اینکه تا بازنشستگی این سنت را حفظ کرد اما در گفت و گو با روزنامه محلی دالاس مورنینگ نیوز اعتراف کرد که پوشیدن لباس دوران بیست سالگی اش در سال های آخر دوران حرفه ای برایش دشوار شده بود. او که لباس برایش خیلی تنگ شده بود ناگزیر در آخرین سال ها فقط هنگام گرفتن عکس یادگاری کتاب سالیانه دبیرستان آن را به تن می کرد.

 

 

لباس خواب زنانه ...
ما را در سایت لباس خواب زنانه دنبال می کنید

نویسنده : فروشگاه لباس خواب زنانه بازدید : 25 تاريخ : سه شنبه 6 خرداد 1393 ساعت: 16:27